BOB DGA Plus bij DHL Wo 19 Februari 2025

Page thumbnail
Aantal bezoekers: 49 bezoekers
Locatie: DHL

Op woensdag 19 februari beleefden wij weer een bijzondere editie van BOB DGA Plus bij DHL in Zaltbommel. Samen met ongeveer 40 DGA’s kregen we een unieke inkijk in het grootste sorteercentrum voor pakketten in de Benelux. Dagelijks worden hier 500.000 pakketten razendsnel gesorteerd langs een 2 kilometer lange lopende band – een indrukwekkend staaltje van innovatie en efficiency. Het pand, slechts vijf jaar jong en met een oppervlakte van 30.000 m², draait bovendien volledig op 11.000 zonnepanelen.

De middag begon met een warme ontvangst, waarbij we genoten van koffie, thee en iets lekkers. Vervolgens dompelden we ons onder in een interactieve Masterclass van Wouter van Benten, CEO van DHL eCommerce Benelux. Zijn inspirerende bijdrage over de groei en visie van DHL in de afgelopen tien jaar, gecombineerd met scherpe inzichten in modern werkgeverschap en logistiek, zorgde voor prikkels en nieuwe denkrichtingen.

 

De inspirerende sessie werd opgevolgd door een rondleiding in kleine groepen, waarin we de indrukwekkende faciliteiten van DHL mochten bewonderen. Als afsluiting van een inhoudelijk en energieke middag vond de gezellige BOB Connect plaats, waar ideeën en ervaringen volop werden uitgewisseld onder gelijkgestemden.

Dank aan alle deelnemers voor hun betrokkenheid en enthousiasme, en een speciale dank aan DHL voor de gastvrije ontvangst en de indrukwekkende rondleiding. Wat een inspirerende middag was dit – een perfecte mix van innovatie, inzicht en netwerken!

En alvast voor de planning: de volgende BOB DGA Plus vindt plaats bij Regina Coeli op 12 maart in Vught. Meld je aan en verzeker jezelf van een plekje bij dit inspirerende event!