BOB Back to Business! De zomer loopt op z’n eind, de out-of-office mag uit en Brabant maakt zich op voor hét startmoment van het nieuwe ondernemersseizoen: BOB Back to Business bij Auberge du Bonheur in Tilburg op maandag 31 augustus. En dit jaar is dat niet zomaar een editie. Dit jaar vieren we jubileum op jubileum op jubileum: de 20e editie van BOB Back to Business, 30 jaar BOB Borrel en 40 jaar Bonheur Horeca Groep. Drie mijlpalen die samenkomen op één avond. Dat vraagt niet om een gewone borrel. Dat vraagt om volle glazen, grootse plannen, feestelijke energie en een editie waarbij we alle registers opentrekken.
Want dit jaar pakken we écht uit. Groter, feestelijker, stijlvoller en bruisender dan ooit. Van het ontvangst tot het entertainment en van de culinaire verrassingen tot de muziek: alles krijgt nét dat extra jubileumgevoel. Bovendien wordt deze bijzondere editie feestelijk geopend door de burgemeester van Tilburg, Fleur Gräper. Met de energie van honderden Brabantse ondernemers, de klasse van Auberge du Bonheur, de gastvrijheid van Bonheur Horeca Groep en de herkenbare BOB-sfeer die al 30 jaar zorgt voor ontmoetingen, gesprekken en nieuwe verbindingen.
BOB TALKSHOW: 30 JAAR VERHALEN, LEF EN ONDERNEMERSCHAP
Ook de BOB Talkshow staat volledig in het teken van het jubileum. Deze keer gaan we in gesprek met Gian en Mariëlle Ploegmakers, oprichters van Regio Business én Brabantse ondernemers in hart en nieren. Al 30 jaar bouwen zij aan een missie die nog altijd actueel is: Brabantse ondernemers verbinden.
Een bijzonder gesprek dus. Over de eerste BOB Borrel in Tilburg, de groei van Regio Business, 20 edities BOB Back to Business, samenwerken als ondernemers én als echtpaar, keuzes maken, blijven vernieuwen en de kracht van persoonlijke verbinding. Verwacht een open gesprek vol verhalen, herinneringen, ondernemerschap, liefde voor Brabant en natuurlijk de blik vooruit.
De 20e editie van BOB Back to Business is niet alleen een mooi getal, maar een unicum. Al 20 jaar trappen we samen met honderden ondernemers het nieuwe seizoen af. Op maandag 31 augustus doen we dat opnieuw. Eén avond. Drie jubilea. En vooral: een grootse jubileumeditie waar heel Brabant bij wil zijn.
Aanmelden doe je aan de rechterkant van deze pagina.
Over onze BOB Borrel
Regio Business organiseert maandelijks de BOB Borrel: een gezellige en laagdrempelige, volledig verzorgde borrel op een mooie, bijzondere of gewoon supergezellige locatie in Brabant. BOB staat voor Business Ontmoet Business, en daar draaien deze zakelijke evenementen dan ook volledig om! BOB Borrels worden bezocht door (gemiddeld zo’n 400) ondernemers uit verschillende branches. Traditiegetrouw is er ook bij deze borrel natuurlijk volop gelegenheid om met elkaar te connecten tijdens BOB Connect. En vanaf 20.00 uur vieren we weer uitbundig het ondernemerschap tijdens BOB Soul. Meld je snel aan; we hebben je er graag bij!
Nog geen lid? Kom een keer kijken!
Regio Business organiseert netwerkborrels onder de noemer BOB (Business Ontmoet Business). Door middel van deze BOB Borrels, het online platform en onze zakenmagazines faciliteren wij zakelijke contacten in Brabant.
No waste evenement
We streven naar een no waste evenement. Heb je je aangemeld, dan gaan we er in onze voorbereidingen ook vanuit dat je komt. Je kunt je natuurlijk altijd van tevoren afmelden!
Deel je ervaringen op social media via LinkedIn, Instagram, Facebook en X. Je kunt ons taggen via @regiobusiness en meepraten met #BOBBorrel en #BOBBacktoBusiness
Niels Verweij
Allinco
Eduard Jamin
Handelsbanken Tilburg
Annelieke Stoop
S2Arbo
Monique van der Voorn-van der Kaa
Podotherapi3
Tommy Grein
Q-Promotions