Thema: Veiligheid

Bekijk alle thema’s >
Thumbnail

Van der Donk Security Group: Wij garanderen kwaliteit voor jouw veiligheid

Mei-Juni 2022

Een nieuwe naam, logo en huisstijl in combinatie met een tomeloze ambitie, maar met de diepgewortelde basis van jarenlange ervaring in de business. Zelfs na bijna 40 jaar blijft de Van der Donk Security Group zichzelf vernieuwen en op zoek naar nieuwe uitdagingen. Te starten met een bewakingsdienst voor het bieden van nóg meer veiligheid.

Lees verder
Thumbnail

Oost-Brabant Dienst Regionale Recherche: Team Cybercrime: Ze schieten met hagel

Juli-Aug 2025

Lees het artikel van Oost-Brabant Dienst Regionale Recherche: Team Cybercrime in onze zakenmagazines door op de onderstaande button te klikken!

Lees verder
Thumbnail

Dotcombusiness: Iets wat je als bedrijf zelf nooit kunt betalen

Mrt-April 2026

Lees het artikel van Dotcombusiness in onze zakenmagazines door op de onderstaande button te klikken!

Lees verder
Thumbnail

Column Onno Sidler: Hoe kan de politie helpen bij cybercrime?

Mrt-April 2026

Lees de column van Onno Sidler in onze zakenmagazines door op de onderstaande button te klikken!

Lees verder
Thumbnail

BOB Debat Midden-Brabant 2011: Transport & Logistiek

April 2011

Het laatste kwartaal van 2010 zagen veel ondernemers in de sector transport en logistiek hun resultaten iets verbeteren. Voor 2011 verwachten de deelnemers aan dit debat dat dit herstel door zal zetten, maar dat de prijsdruk blijft. Een ander onderwerp dat deze branche bezighoudt, is veiligheid. Het nog aan te leggen bewaakte vrachtwagenparkeerterrein op Haven VII in Waalwijk heeft tot doel overnachtingen voor chauffeurs en lading veiliger te maken. Net zoals Logistics City zal dit terrein bijdragen aan het aantrekkelijker maken van de regio Midden-Brabant als hotspot voor transport en logistiek.

Lees verder
< Vorige Volgende >

Terug naar boven