Op dinsdag 27 oktober opent Tesla in Tilburg de deuren voor BOB DGA Plus. We duiken in een bedrijf dat wereldwijd op enorme schaal opereert, maar tegelijkertijd een bijzondere band met Tilburg heeft. De eerste Tesla locatie van Europa was namelijk in Tilburg en dáár mogen wij langs.
Tesla leverde in 2025 ruim 1,6 miljoen voertuigen af, realiseerde een omzet van bijna 95 miljard dollar en telt wereldwijd ruim 134.000 medewerkers. Ravi Mehta, verantwoordelijk voor corporate B2B Nederland, neemt ons mee in het ontstaan, de ontwikkeling en de technologie achter Tesla én in de rol die Tilburg binnen het internationale bedrijf speelt. Daarna gaan we de locatie zelf bekijken en zien we onder meer de logistieke operatie, bijzondere Tesla’s en de omvang van de Tilburgse vestiging.
En natuurlijk blijft het niet bij kijken en luisteren. Tijdens deze BOB DGA Plus stap je zelf in een Tesla met Full Self-Driving (Supervised) om van dichtbij te ervaren hoe ver de technologie inmiddels is. Tesla is wereldwijd bekend als pionier in volledig elektrische auto’s, maar het bedrijf richt zich ook op energieopslag, zonne-energie, software en AI. Die combinatie van technologie, schaal en voortdurende ontwikkeling maakt Tesla tot veel meer dan alleen een autofabrikant. En precies dat gaan we deze middag in Tilburg ontdekken.
Over Tesla
Tesla is wereldwijd bekend als pionier in volledig elektrische auto’s, maar het verhaal gaat veel verder dan dat. Het bedrijf jaagt de overgang naar duurzame energie aan met slimme oplossingen voor zonne-energie en energieopslag. Technologie en software vormen daarbij het kloppend hart: Tesla’s worden continu slimmer dankzij draadloze updates die nieuwe functies toevoegen en bestaande verbeteren. Met Full Self-Driving (Supervised) ervaar je hoe ver die innovatie al is: een geavanceerd rijassistentiesysteem dat onder jouw toezicht stuurt en navigeert.
Over BOB DGA Plus
Regio Business organiseert vanaf 2025 (naast de BOB Borrels, BOB Masterclasses en BOB Talkshows) maandelijks BOB DGA Plus voor DGA's van bedrijven met tenminste 10 medewerkers. Dit wordt als het ware een community binnen onze community. Tijdens deze kleinschaligere bijeenkomsten bieden we je, samen met 40 collega ondernemers, een kijkje in de keuken bij bijzondere bedrijven in de regio. Met een inhoudelijk programma (van 15.30 tot 18.00 uur) dat aansluit bij de uitdagingen en interesses van DGA’s, gegeven door experts. We inspireren, zetten aan het denken en geven nieuwe energie om je bedrijf naar een (nog) hoger niveau te tillen. Tijdens het afsluitende BOB Connect kun je in gesprek met collega-directeuren en eigenaren, ofwel gelijkgestemden, die jouw groeiambitie en dagelijkse uitdagingen maar al te goed begrijpen. Uiteraard verzorgen we dan ook een aangeklede borrel.
Voor wie?
BOB DGA Plus evenementen zijn speciaal bedoeld voor directeuren en eigenaren van Brabantse bedrijven met tenminste 10 medewerkers. Zie hier meer informatie over BOB DGA Plus.
Let op: vanwege het exclusieve karakter van BOB DGA Plus hanteren we een maximaal aantal van 50 deelnemers. Er zijn geen extra kosten verbonden aan deelname.
Verhinderd?
Laat het ons weten! Stuur een mail naar office@regio-business.nl of bel even naar 013-4631446.
Luuk van den Berg
Dotcombusiness
Bryan Hes
B&O Safety and Care
Geoffrey de Kleijn
Van Mil & Van Mil
Mark Wijgergangs
Drie-O Automatisering
Jimmy Meeusen
AIB SchroefpaalFunderingen
Rob van der Meijden
Kusters Holding B.V.
Coen Toebosch
Habeo+
Jurgen van Asten
Blue Legal
Mark Hover
Saris en Partners Makelaars
Michiel Vink
Bluecore
Stef Groenendaal
Bluecore
Mitchel van Gerwen
Elusive Innovations
Tanno Pieters
Pieters Finance Consultancy
Peter Laming
NLwerktaanwerk (founders VNO-NCW / MKB Nederland)
Roy Diks
Diks Processupport
Alex Fransen
Fransen Beveiligingen BV
Corné van Hooren
Direct-effect e-business
Frank Roosen
Roosen Pool Experts
Rob Smulders
LearningWaves