Online BOB Masterclass van Victor Bonke Do 23 April 2020

Page thumbnail

Volg het webinar vanuit je luie bureaustoel

Datum Donderdag 23 April

Waar Online

Adres Waar je maar wilt


Programma
16.00 uur - 17.00 uur
Online BOB Masterclass met Victor Bonke

Helaas kunnen de BOB Talkshow en BOB Borrel op 23 april bij De Avenue in Breda niet doorgaan, maar dat betekent niet dat we bij de pakken neer gaan zitten. We willen je blijven inspireren en daarom is de BOB Masterclass van Victor Bonke online te volgen! Juist nu is extra kennis over hoe je klanten door middel van koude acquisitie aan je kunt binden een waardevol goed.

Online BOB Masterclass van Victor Bonke

Koude acquisitie behoort tot één van de meest lastige en meest gevreesde commerciële activiteiten van veel ondernemers. In deze bijzondere tijd zetten veel ondernemers hun acquisitie op een laag pitje, terwijl er nog steeds voldoende mogelijkheden zijn om nieuwe klanten, op een positieve manier, te benaderen.

‘Het telefonisch ‘koud’ benaderen van potentiële nieuwe opdrachtgevers is voor veel commerciële mensen hun grootste nachtmerrie. Een onderwerp waar ze het liefst met een grote boog omheen lopen en telkens maar blijven uitstellen,’ vertelt acquisitie-expert en schrijver van het boek ‘Koud Bellen: Brrr…’ Victor Bonke (Acquiro). ‘Het belangrijkste knelpunt is de angst voor afwijzing. Je wordt nu eenmaal vaak afgewezen aan de telefoon en dat is niet leuk.’

Victor verzorgt op 23 april de online BOB Masterclass. Aan de hand van zeven ingrediënten voor succesvolle koude acquisitie geeft hij aan waar het verschil zit tussen een volle en een lege agenda. Wat je als ondernemer moet doen en wat je moet laten om effectiever te worden in het telefonisch benaderen van prospects. ‘Ik wil de deelnemers aan de Masterclass in een positieve opwaartse spiraal zien te krijgen. Dat kunnen we allemaal wel gebruiken in deze tijd.’

Meld je aan, laat je inspireren en ga vol goede moed de komende maanden in!


Victor Bonke

Lees hier het artikel van Victor Bonke.

#BOBSamenSterk #BrabantseBusinessCommunity #RegioBusiness


Dit BOB Event wordt mede mogelijk gemaakt door:

Terug naar boven

Wie komen er nog meer?

BOB Meetingpoint

Elkaar gericht ontmoeten?
Lees verder

Marionne Ruijs
MR-ProjectManagement

Mick Gelissen
Marktlink

Tara McLoughlin
Oseven

Leo Konings
Konings Advies Assessmentpsychologen

Rick Berends
Regio Business

Humphrey Simon
Index Capital

Ria van der Pol
Rabobank

Stefan de Goey
Hendor BV

Lion Lavrijsen
Hendor Pompen B.V.

Jildou Bakker-Tolsma
FITWERKT!

Jeanne Vermeulen
LEF Recruitment

Monique Molendijk
Afdeling Contracten

Irina Tereshchenko
I.T. International Top Trading

Irene van Sprang
Date & Match Relatiebureau

Wendy Smits
LEF Recruitment

Alex Hofstra
Smart Group Organisatieadvies

Geertjan Kuper
VLC & Partners

Raimond Elias
ARKITE

Martine Daems
Dorpstraat109.nl

Joost van Steen
VLC & Partners